בס"ד

הצעה מיוחדת לאנשים שרוצים להפסיק לעשן או להוריד משקל ב 100% אחריות על התוצאות. (ניתן גם לנושאים אחרים בתאום איתנו מראש)

אתר השמחה של הבעל שם טוב – אתר שדרכו אנשים בכל העולם מרפאים את הבעיות האישיות שלהם, דרך טיפולים רוחניים מרחוק ישירות מהבעל שם טוב הקדוש. הריפוי נעשה בדרך רוחנית, אשר הופכת את הריפוי ליעיל יותר, בגלל שהוא מעל ההיגיון והתנגדיות של האדם.הריפוי מתקבל מהבעל שם טוב הקדוש, בקישור רוחני דרך החסיד שלו יעקב חזן. 
יתרונות גדולות לשיטה:
1. מתחילים לקבל תוצאה בזמן מאוד קצר.
2. חיסכון כספי משמעותי:אתה מעשן, מוציא כל יום כסף על סיגריות.עלות הטיפול תחסוך לך כבר בשנה הראשונה למעלה מ10,000 ש"ח.או שאתה מנסה להוריד במשקל, מוציא המון כסף על אוכל ולפעמים גם הרבה אנרגיה.תחשוב כמה הטיפול יכול לחסוך לך אז.
3. אחרי שגמרת את הטיפול יפתח לך אפשרות, להצטרף כשותף, לעזור לאנשים אחרים ועל הדרך להרוויח שפע כלכלי ב"ה. 
בזמן אחרון פנו אלינו אנשים רבים שמצד אחד היו רוצים לשנות ולרפא דברים אישיים, אבל מצד שני לא מכירים ולא מבינים את דרך הטיפול. (למרות שעפ"י העדויות אפשר להבין את יעילותה.)לפיכך החלטנו לעשות מעשה ולאפשר לאנשים רציניים, שרוצים באמת להפסיק לעשן או לרדת במשקל  לקבל טיפולים אלו עם אחריות מלאה של 100%והחזר כספי במידת הצורך.
היתרונות שבטיפול:
לאנשים שרוצים להפסיק לעשן קודם כל שני יתרונות חשובים שיש לשיטה זו על פני שיטות אחרות המוכרות בשוק1.  הטיפול כאן הרבה יותר עמוק.לכן הסיכוי שתחזור לעשן קטן בהרבה מאשר בשיטות אחרות.2.  מה שקורה בדרך כלל  דהולך לשיטות להפסיק לעשן, זה שאחרי שבועיים שלושה יהיה לך דחף לחזור לעשן, כל מה שעלייך לעשות זה טיפול או שניים כדי להתאזן קצת, במקום לחזור ולעשות  טיפול שלם מההתחלה.רוב האנשים מפסיקים לעשן בטווח של שבוע עד שלוש שבועות טיפול (טיפול אחד ליום. דרך המחשב או הפלאפון שלך) אנחנו בכל זאת לוקחים טווח ביטחון למקרים קשים במיוחד ומציעים לך שתעשה טיפול אחד ליום (הטיפול המובנה באתר להפסקת עישון) עד שתפסיק לעשן לחלוטין. ואפילו כדאי להמשיך עוד כמה ימים אחרי שכבר הפסקת לעשן. אם אחרי 60 יום טיפול לא הפסקת לעשן ותוך שבוע אחרי סיום הטיפולים תבקש החזר כספי מובטח לך החזר כספי מלא. חשוב לציין שבמקרה שתבקש החזר כספי אנחנו נבדוק, אם באמת עשית טיפול יום יום וכתבת את בקשת הטיפול. ולא ביקשת טיפול לנושאים אחרים. אם עמדת בקריטריון ולא הפסקת לעשן אתה תקבל את כספך בחזרה.    במקרה שלא עמדת בתנאים אלו לא תקבל את כספך בחזרה (טיפול של יום שישי מבקשים אותו לפני כניסת שבת וטיפול של שבת אחרי מוצאי שבת)

אנשים שרוצים להוריד המשקל: חיים שלמים אתה בדיאטה עולה ויורד כל הזמן. משתדל להוריד משקל כל החיים ללא הצלחה.  לרוב יש בעיה לך הורמונלית או אורגני בדרגה מסוימת. לא חשוב באיזה קבוצה אתה נמצא, אתה יכול להוריד משקל בסופו של דבר. אם תאכל מה שצריך ותעשה פעילות פיזית תרד במשקל גם אם יש לו בעיה אורגנית. על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי, תבקש קודם כל טיפול לגוף שלך.שיעזור לך להוריד במשקל.ומעבר לזה והחשוב ביותר – מאזן נפשי.איזון נפשי – פנימי, אשר יעזור לך לאכול עפ"י הצורך ולא עפ"י הרגש.במידה ותעשה את התהליך כמו שצריך סביר להניח שהורדה במשקל יחזיק מעמד לאורך זמן.בהגדרת – כותבים לבקשת טיפול זה בקשה להורדה במשקל שליטה מלאה על מה לאכול וכמה לאכול. כוח רצון לעשות פעילות גופנית יום יום בהגדרות כמו שכתבנו ותתחיל תהליך להורדה במשקל, טובה בריאה וחזקה. כשתכתוב כך, לא רק שתרד במשקל ב"ה,אלא שגם תרד בצורה בריאה וטובה. זמן הטיפול יהיה ארוך כי בדרך זו אתה גם עושה שינוי פנימי – מהותי. אם תעשה תוכנית זו ולא תרד במשקל  בכלל משך 60 ימי טיפול תקבל ב"ה את כספו בחזרה.  חשוב לציין שבמקרה שתבקש החזר כספי אנחנו נבדוק אם באמת עשית טיפול יום יום (הטיפול המובנה באתר להורדה במשקל) וכתבת בבקשה לטיפול כמו שהסברנו  ולא מיקדת הבקשה לטיפול בנושאים אחרים.  אם תעמוד בקריטריונים האלו ולא תרד במשקל בכלל. (כאן קשה לנו לתת קריטריון מדויק של מספר קילוגרמים.משום שכולנו עם גוף שונה ונפש שונה.והכמות שכל אחד מאיתנו יוריד שונה לחלוטין.) תקבל את כספך בחזרה   במקרה שלא עמדת בתנאים אלו לא תקבל את כספך בחזרה (טיפול של יום שישי מבקשים אותו לפני כניסת שבת וטיפול של שבת אחרי מוצאי שבת)