יש לכם 2 אפשרויות להגדיר את הטיפול:1. לבקש בקשה אחת ממוקדת מטרה.         2.  לבקש הגדלת השמחה בלבד.אנו מציעים לכם לבקש להגדיל השמחה כדרך להגיע לכל מטרה ולחיות במציאות ניסית ממש. חשוב לציין שאם אדם מבקש באתר טיפול להגדלת השמחה הצדיק (הבעש"ט) יודע גם מהו הרצון והצורך העיקרי שלכם ולעניין זה תהיה גם […]

טיפול המשך הוא טיפול המיועד להגיע להעמקת תיקון נפש האדם, הוא טיפול שכל פעם מתקן יותר ויותר את האדם מן השורש, מוציא "לכלוך" רוחני ונפשי ומותיר את המטופל בכל פעם נקי, זך ורוחני יותר. טיפול זה לוקח זמן בצורה ברורה ולכן מומלץ לבצע אותו רק לאחר שהאדם שקיבל את התוצאות הרצויות שלו דרך "טיפולי הבעל שם טוב" באתר, באמצעות "טיפולי המשך" ממשיכים להעמיק ריפוי, שינוי והשגת מטרות אישיות בכל נושא.

מערכת טיפולית זו היא רישום כמנוי המתחדש כל חודש באופן אוטומטי עד שהמטופל מבקש בעצמו לבטל

  איך מזמינים טיפול? ראשית נרשמים כמנוי לתוכנית דרך עמוד זה למעלה, לאחר מכן תתבקשו להגדיר את הטיפול החודשי האוטומטי שתקבלו מדי יום. כותבים את השם ושם האמא, בקשה ממוקדת לריפוי/שינוי/מטרה שתרצו ומקליקים שלח . אין צורך להיכנס ולבקש שוב את אותה הבקשה (הגדרת הטיפול נשארת קבועה עד שהמטופל ישנה אותה). בנוסף לטיפול האוטומטי היומי, מי שרוכש תוכנית מנויים זו רשאי לבקש כמה טיפולים שרוצה ומתי שרוצה ללא הגבלה (במסגרת תוכנית "טיפולי המשך") * אנו מציעים לכם לבקש להגדיל את השמחה כדרך להגיע לכל מטרה ולחיות במציאות ניסית ממש הסבר על משמעות השמחה - הבעל שם טוב הקדוש מלמד ששמחה היא בעצם גילוי הנשמה בתוך המימד של הנפש, שמחה ואמונה זה אחד. בזמן שמסתלק אור האמונה מהאדם הוא כבר לא שמח ולכן יש דגש על עבודת השמחה ביהדות ובעיקר בחסידות יש דגש רב מאוד על השמחה כמטרה עליונה של כל אדם. חשוב לציין שאדם באתר מבקש טיפול להגדלת השמחה הצדיק יודע גם מה הוא הרצון והצורך העיקרי שלכם ולעניין זה תהיה גם הכוונה והמיקוד של הטיפול. בעולם השמחה (גילוי הנשמה) הכל כבר נמצא רק צריך לחשוב מה שרוצים והדבר מופיע, עצם המחשבה זו מציאות ולכן ככל שמגדילים את השמחה ומתקרבים לגילוי הנשמה המחשבות שלכם יהפכו למציאות. (לפרטים נוספים ראו בהדרכות הוידאו)

כניסה לרשומים